Osvětlení je důležitým nástrojem, který ovlivňuje celkovou atmosféru vašeho domova 🏠😊 Jeho ovládání vyžaduje pravidelné cesty k vypínačům i kontrolu zhasínání při odchodu z místnosti či domu. My v KAMITU umíme tyto procesy opravdu zjednodušit 🤩😉

 

Čím vám může chytré osvětlení ulehčit každodenní procesy?

Rozsvícení na základě pohybu a intenzity světla
Pokud je v místnosti zaznamenán pohyb a není v ní dostatek přirozeného světla, automaticky se rozsvítí.
Pozdržení zhasnutí dle detekce hluku
Bez ohledu na to, zda odpočíváte u televize, pracujete u počítače nebo si povídáte s návštěvou – váš domov ví, že jste v místnosti, a nezhasne vám světla, aniž byste se museli pohybovat.
Simulace přítomnosti
Díky systematickému rozsvěcení světel i v době vaší nepřítomnosti se může váš dům chovat tak, jako byste tam byli, i když jste zrovna na dovolené. Tato funkce významně přispívá k zabezpečení domu.
Noční režim zvonku
Jakmile bude dům přepnut do nočního režimu, při zazvonění budou místo zvukového signálu blikat světla. Návštěva tak o sobě může dát vědět a zvonek neprobudí vaše děti.
Vypnutí zapomenutých rozsvícených světel
Systém světla automaticky vypne při odchodu z místnosti.
Centrální monitoring a správa osvětlení
Osvětlení v celém domě budete mít vždy pod kontrolou jednotlivě i centrálně. Díky mobilní aplikaci máte vždy přehled o tom, ve které místnosti se svítí a jak. V případě potřeby můžete osvětlení kdykoli změnit nebo světla vypnout.
Stmívané osvětlení v každé místnosti
Ne vždy je plná intenzita světla to, co chcete. Ráno, před spaním nebo při relaxaci oceníte tlumené osvětlení, pro práci zase plný jas.
Noční režim osvětlení
Pokud je domácnost přepnuta do nočního režimu, vybraná světla se při pohybu v místnosti rozsvítí se sníženou intenzitou
(případně i jinou barvou). Zajistí tedy pohodlný průchod nebo provoz v místnosti, ale přitom vás neoslní.
Barevný LED pásek pod postelí pro noční režim
V noci stačí sundat nohu z postele a aktivuje se tlumené noční světlo, které postačí k orientaci, neoslní vás a vaši drahou polovičku nevzbudí. Samo se také zhasne.
Světelné nálady s využitím barev
Barvy mají nejen estetickou funkci. Ovlivňují i naši pohodu a produktivitu. Ke změně nálady v místnosti skvěle poslouží barevné osvětlení. Můžete zkombinovat různé zdroje. Ovládání přitom bude stále stejně snadné: Stiskem přepínáte připravené scény, abyste nemuseli pokaždé složitě nastavovat každé světlo zvlášť. To zvládne i vaše babička nebo děti. Konec zástupům vypínačů, které nikdo neumí ovládat.