SLUŽBY

Jsme rádi, že jste zavítali až sem!

Dovolte nám Vás seznámit s tím, co nabízíme!

NAŠE NABÍDKA

Naše firma poskytuje komplexní služby v oblasti elektroinstalace a elektromontáží. Od poradenství až po realizaci v oblasti slaboproudu, silnoproudu a chytrých domácností.

Podívejte se, v jakých oblastech Vám dokážeme pomoct.

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY

Zabezpečení domova či jiného objektu je v dnešní době alfou a omegou. Vytvoříme pro vás bezpečné prostředí. Používáme pouze ty nejlepší bezpečnostní systémy a technologie, které ochrání vaši nemovitost, pozemek či jiný objekt na 100 %. To vše zařizujeme komplexně a ušité na míru.

VÍCE

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Pohlídat si svou nemovitost či jiné prostory je dosti důležitou záležitostí každého domova či podnikání. Potřebujete jakákoliv kamerová zařízení nebo systémy? Není problém. Dokážeme vymyslet prakticky cokoliv. Od kamer přes velká kamerová pole po různá „smart“ on-line zabezpečení.

VÍCE

PŘÍSTUP A DOCHÁZKA

Když potřebujete mít přehled o tom, kdo kdy přijde a odejde, jsou tyto systémy vhodné přesně pro váš projekt. Nabízíme systémy založené na čipových kartách, přívěscích až po systémy založené na biometrii. Nebojte se nám sdělit svou představu, jsme zde pro vás! Napište, zavolejte, vyřešíme.

VÍCE

CHYTRÉ DOMÁCNOSTI A BUDOVY

Komfort toho, jak bydlíte je gró naši nabídky.. Ovládat svou domácnost může být skutečně jednoduché! Otevřete si svým chytrým telefonem odkudkoliv třeba vrata, zapněte muziku, topení nebo jiné spotřebiče. Nechcete už nikdy přehlédnout, jak vám domácnost funguje, chcete mít informace o každém prvku svého domu? Samozřejmostí je integrace všech námi poskytovaných technologií. Zavolejte nám!

VÍCE

ELEKTROINSTALACE NÍZKÉHO NAPĚTÍ

Nabízíme kompletní služby v oblasti elektroinstalací. Automatizované a inteligentní elektroinstalace, průmyslové instalace, výrobu rozvaděčů. Provádíme zkrátka všemožné elektroinstalační práce. Zajistíme bezpečnou a spolehlivou elektroinstalaci bez zbytečných starostí. Zajistíme veškerou realizaci a projekční činnost! Namontujeme, nainstalujeme, připravíme.

VÍCE

SERVISNÍ A PROJEKČNÍ ČINNOST

Servis je vždy komplexní a nastavený vždy speciálně pro klienta! Nemusíte se bát, že zrealizujeme zakázku a se servisem nebudeme počítat, ba naopak! Projekty ke všem našim službám jsou samozřejmostí. Náš tým projektantů s vámi vždy probere všechny možné alternativy a možnosti k uspokojení i těch nejtěžších představ. 3D prezentace a podrobné vizualizace. Nejste náš klient? Nevadí. Rádi pomůžeme i vám!

VÍCE

Nenašli jste službu, kterou poptáváte? To se může stát.

Ale nevěšte hlavu, určitě dokážeme najít řešení i pro Vás – zkuste se nám ozvat!

ZA ZEPTÁNÍ NIC NEDÁM

REFERENCE

Nejlepší reklamou je spokojený zákazník a my se vždy snažíme udělat vše proto, aby tomu tak bylo. Pojďme se společně podívat, co jsme již realizovali!

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

ZJISTIT VÍCE

Máme Vám s čím pomoc? Vyplňte formulář a my se ozveme

   TELEFON

   776 721 110

   KDY VOLAT

   9:00 – 17:00

   E-MAIL

   TELEFON

   776 721 110

   PRACOVNÍ DOBA

   9:00 – 16:00

   E-MAIL