Je tomu tak, v dnešní době nás adjektivum chytrý obklopuje ze všech stran – chytré mobily, domácnosti, vrata, klíče, zásuvky a mohli bychom pokračovat dále. Přiznejme si, že člověk není nejchytřejší a technologie náš mozek velmi rychle přeskočily. A pokud se s tím smíříme, moderní svět nám nejen život ulehčí, ale také ho povznese na vyšší level díky bezpečnosti, rázem se budeme cítit neohrožení.

Starost o domácnost a dovolená

Známe to všichni. Nabalíme si věci, vyrážíme na dovolenou a po pár kilometrech začneme přemýšlet, co vše jsme neudělali. Vypla jsem ten sporák? Nenechala jsem žehličku v zásuvce? Nechala, určitě, musíme se vrátit! Jasně, rázem jsou všichni protivní a dovolená vlastně nemohla začít hůře. Ale víte co? Žádný z těchto scénářů se nemusí stát, všechny starosti vám ulehčí chytré zásuvky. Po těch pár kilometrech, co sedíte v autě a přemýšlíte, zkrátka otevřete telefon, podíváte se do aplikace, v případě, že žehlička opravdu zůstala v zásuvce, tak ji přes chytrý telefon nebo tablet vypnete a s úsměvem na rtu pokračujete dále. Také se nemusíte bát, že během vaší dovolené si u vás doma bude hovět nevítaný host. Zabezpečovací a kamerové systémy se postarají, aby váš domov byl v bezpečí, a jakmile se vrátíte, bude vše tak, jak má.

Vaše pohodlí na prvním místě

S chytrou domácností se vám už nikdy nestane, že budete muset vystoupit z auta, abyste si otevřeli vrata. Nepotřebujete na to ani dítě jako věčného pomocníčka, stačí vám pouze aplikace. Nestane se vám, že by vám světlo svítilo do očí až příliš, teplotu světla si upravíte dle svých preferencí. Nebo jste nechali děti doma samotné a vyrazili jste na večeři. Najednou telefonát, že jim je vlastně zima a musíte se rychle vrátit a zatopit. Tak to byste byli bezpochyby nadšení. Vracet se rozhodně nemusíte, také topení můžete ovládat přes mobilní aplikaci.
A mohli bychom pokračovat. Ještě stále si říkáte, že chytrou domácnost nepotřebujete a kde byste na všechny tyto vychytávky vzali peníze? Věřte nám, že počáteční investice se vyplatí, jelikož díky chytré domácnosti si ušetříte nejen energetické náklady, ale také hromadu starostí.

Tak co, jdete do toho s námi?