Potřebujete měřit tělesnou teplotu osob, které například přichází do budovy?

Aktuálně Vám můžeme nabídnout řešení, které spočívá v použití termokamer k měření tělesné teploty. Konkrétně máme řešení termokamery spolu s referenčním bodem, který je připojen k počítači a on-line situaci vyhodnocuje. Vše můžete sledovat na monitoru, popřípadě Vás systém může upozornit zvukově, nebo světelně při překročení nadefinované teploty. V tomto případě nedochází k záznamu ani ukládání snímků, nicméně v programu lze také zapnout záznam na pevný disk počítače pro zpětnou kontrolu teploty.

Ekonomická kamera disponuje rozlišením termálního snímače 256 x 192 bodů a objektivem 7.5 mm, což postačuje k měření teploty osob na vzdálenost přibližně 1,5 – 2 metry. Kamera zvládá souběžné měření až 3 osob.

Výkonnější varianta představuje kameru s termálním čipem o rozlišení 400 x 300 pixelů a objektivem 13 mm. Měření teploty je možné díky vyššímu rozlišení a užšímu záběru objektivu realizovat v rozsahu vzdáleností 3 – 7 m.

Přesnost měření obou modelů je shodně ±0,3 °C.

Oba modely kamer jsou také vybaveny standardní barevnou FullHD kamerou, reproduktorem a LED signalizací pro upozornění na detekci osoby se zvýšenou teplotou.

Nakonec přidáváme ještě video, jak to celé funguje i za mrazivých zimních měsíců, kdy figuranti před měřením pobývali 15 minut v mrazící místnosti.

Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění.
Přijímám